GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 25 0 349 372
CP1 25 15,6 340 309 277 1:30
Finiş 40,6 0 649 0 0 2:25

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Gran Fondo Kapadokya, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

41 kilometrelik kısa yarış, 2 Eylül 2018 tarihinde saat 09:15'te Uçhisar Meydanı'ndan başlar ve 765 m+ tırmanışın ardından Uçhisar Meydanı'nda sona erer.

Kayıt Ücreti

Salcano Gran Fondo Kapadokya - Kısa Parkur (41 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 110 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 130 TL (20 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 20 Ağustos 2018 tarihinden sonra kayıt ücreti: 130 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke   
1 Doğuş Öz Genç Erkek (16-18)    
2 Ali Çiftçi Genç Erkek (16-18)    
3 Yusuf Kılınç Ferdi Genç Erkek (16-18)    
4 Fatih Özüdoğru Ferdi Elit Erkek (19-34)    
5 Hakan Ana Elit Erkek (19-34)    
6 Özcan Öktem bisiklet sevenler derneği kdz.ereğli Elit Erkek (19-34)    
7 Emrah Demirci Nevşehir Ferdi Elit Erkek (19-34)    
8 Hanife Tuba Karataş All Ride Cycling Elit Kadın (19-34)    
9 Melih Özler GROSSO MODA Elit Erkek (19-34)    
10 Serkan Kaya AKADEMİK Elit Erkek (19-34)    
11 Gökhan Taşdemir Elit Erkek (19-34)    
12 İsmail Selçuk Selçuklu Belediyesi Spor Klübü Derneği Elit Erkek (19-34)    
13 Solmaz Karbalaee Sadabad Elit Kadın (19-34)    
14 Eray Sırıklı EVR Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
15 Buse Özlem Trakya Bisiklet Spor Klübü Elit Kadın (19-34)    
16 Nazlı Gürkaş Kılıç bireysel Elit Kadın (19-34)    
17 Oğuzhan Çolak Elit Erkek (19-34)    
18 Murat Kacar Elit Erkek (19-34)    
19 Hasan Gülnar Elit Erkek (19-34)    
20 Doğan Fortaç Elit Erkek (19-34)    
21 Alican Yalçın Dokuz Eylül Cycling Elit Erkek (19-34)    
22 Soner Uşak PEPSİCO Elit Erkek (19-34)    
23 Meliha Feyza Gök Ferdi Elit Kadın (19-34)    
24 Cihan Koçak Ferdi Elit Erkek (19-34)    
25 Burakcan Çelik - Elit Erkek (19-34)    
26 Emre Özdemir POLATLI BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)    
27 Tolga Çobanoğlu VELOTALYA Elit Erkek (19-34)    
28 Can Hakkı Yanlıoğlu Velocity216 Cycling Club Master Erkek (35-39)    
29 Ezgi Oymak Master Kadın (35-39)    
30 Tarık Gül Cyclist Türkiye Master Erkek (35-39)    
31 Abdullah Türkmen KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇ.VE S.K. DERNEĞİ Master Erkek (35-39)    
32 Ozan Özlem Trakya Bisiklet Spor Klübü Master Erkek (35-39)    
33 Berk Kılıç Master Erkek (35-39)    
34 Luke Glaister Master Erkek (35-39)    
35 Cem Mang POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (35-39)    
36 Mucahid Dogan Master Erkek (35-39)    
37 Ahmet Erdoğan Polatlı Bisiklet Grubu Master Erkek (35-39)    
38 Ercan Demir All Ride Cycling İskenderun Master Erkek (35-39)    
39 Ayşe Akgündüz VELODORLİON Master Kadın (40-44)    
40 Yüksel Aydın Bireysel Master Erkek (40-44)    
41 Berk Özler Master Erkek (40-44)    
42 Mehmet Bütün Sebest Master Erkek (40-44)    
43 Utku Kutlu Ferdi Master Erkek (40-44)    
44 Ebru Çelikkoparan GROSSO MODA Master Kadın (40-44)    
45 Zafer Ünveren Master Erkek (40-44)    
46 Kaan Özdemir EVR Cycling Club Master Erkek (40-44)    
47 Nazım Özgür özgür Master Erkek (40-44)    
48 Koray Dicleli Ferdi Master Erkek (40-44)    
49 Cagatay Bengı NASHIRA CYCLING TEAM Master Erkek (40-44)    
50 Özlem Sakarya Can VeloEskişehir Master Kadın (40-44)    
51 Ali Osman Akgündüz VELODORLİON Master Erkek (45-49)    
52 Bülent Berktaş Master Erkek (45-49)    
53 İrfan Dündar Master Erkek (45-49)    
54 Rıza Aydın Master Erkek (45-49)    
55 Mustafa Ünsal Master Erkek (45-49)    
56 Burak Gönen Velotalya Master Erkek (45-49)    
57 Cem Kara ferdi Master Erkek (45-49)    
58 Tayfun Us Master Erkek (45-49)    
59 Mo Gulam Master Erkek (45-49)    
60 Güven Koçak Polatlı Bisiklet Grubu Master Erkek (45-49)    
61 Faramarz Can Cevatzade SALOMON CAPPADOCİA Master Erkek (50-54)    
62 Can Toydemir GO İPRAGAZ Master Erkek (50-54)    
63 Hakan Bayraktar VELOTALYA Master Erkek (50-54)    
64 Aytunç Alp VELOTALYA Master Erkek (50-54)    
65 Emrullah Sarı İnegöl Velospeed Master Erkek (50-54)    
66 Levent Akkuş ferdi Master Erkek (55-59)    
67 Birhan Varol VELOTALYA Master Erkek (55-59)    
68 Fatih Altan Master Erkek (60-64)    
69 Hasan Özbay FERDİ Master Erkek (60-64)    

Haber Bülteni Üyeliği