GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 32 0 534 550
CP1 32 23,1 534 502 297 1:40
CP2 55,1 33,6 1036 272 417 2:55
CP3 88,7 18,3 1308 247 291 4:40
Finiş 107 0 1555 0 0 5:40

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Gran Fondo Kapadokya, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

107 kilometrelik uzun yarış, 2 Eylül 2018 tarihinde saat 09:00'da Uçhisar Meydanı'ndan başlar ve 1555 m+ tırmanışın ardından Uçhisar Meydanı'nda sona erer.

Kayıt Ücreti

Salcano Gran Fondo Kapadokya - Uzun Parkur (107 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 160 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 180 TL (20 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 20 Ağustos 2018 tarihinden sonra kayıt ücreti: 180 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Sırt No Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke   
1 1 Batıkan Furkan Aygün Hİ-RİDE Genç Erkek (16-18)    
2 2 Canberk Şen Trakya Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)    
3 3 Deniz Taşkın Çorum Bisiklet Tutkunları Genç Erkek (16-18)    
4 4 Koray İflazi Genç Erkek (16-18)    
5 11 Agit Oktay Elit Erkek (19-34)    
6 12 Ahmet Çilak O2 Elit Erkek (19-34)    
7 13 Akın Kılıç Aytemiz Alanyaspor Elit Erkek (19-34)    
8 14 Ali Güneş All Ride Cycling İskenderun Elit Erkek (19-34)    
9 15 Atay Aygün Elit Erkek (19-34)    
10 16 Atilla Karabulut Spor a.ş Elit Erkek (19-34)    
11 17 Barış Kılıç Elit Erkek (19-34)    
12 18 Baybora Tuna Süer Elit Erkek (19-34)    
13 19 Berkay Altınay AKADEMİK Elit Erkek (19-34)    
14 20 Berkem Ataman Ankyra Koşu Bisiklet Yüzme Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
15 21 Burak Ünlü Elit Erkek (19-34)    
16 22 Can Yalaman Yeşil Pedal SK Elit Erkek (19-34)    
17 23 Cem Fidan 9 EYLUL CYCLİNG TEAM Elit Erkek (19-34)    
18 24 Duran Akbaş Afider Elit Erkek (19-34)    
19 25 Enes Erdoğan Bisiklet Akademisi Elit Erkek (19-34)    
20 26 Erdem Gürcan VELOMARİS TEAM Elit Erkek (19-34)    
21 27 Ertuğrul Dağcı İss Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
22 28 Eyüp S. Çalışkan Ferdi Elit Erkek (19-34)    
23 29 Gökhan Mihçi JUST CYCLING Elit Erkek (19-34)    
24 30 Hakan Yücel Elit Erkek (19-34)    
25 31 İbrahim Tolga Bodur Velomaris Team & IP Hotels Elit Erkek (19-34)    
26 32 İsmail Demir Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
27 33 Kaan Yusufoglu Elit Erkek (19-34)    
28 34 Mehmet Efe Ballı Peloton İstanbul Elit Erkek (19-34)    
29 35 Mehmet Uğur Gökdemir FERDİ Elit Erkek (19-34)    
30 36 Mert Gülkokan Ferdi Elit Erkek (19-34)    
31 37 Mert Kahveci Elit Erkek (19-34)    
32 38 Muhsin Durur FERDİ Elit Erkek (19-34)    
33 39 Mustafa Tahsin Çalışlar Ferdi Elit Erkek (19-34)    
34 40 Oğuz Mert Çaylar Just Cycling Elit Erkek (19-34)    
35 41 Omar Alhalabi Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulubü Elit Erkek (19-34)    
36 42 Onur Dağlıoğlu Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
37 43 Onur Şenkal Just Cycling Elit Erkek (19-34)    
38 44 Özkan Dizar Elit Erkek (19-34)    
39 45 Sinan Kartal Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
40 46 Sinan Ozkan TRIcore Academy Elit Erkek (19-34)    
41 47 Şems Korkmaz Flamme Rouge Elit Erkek (19-34)    
42 48 Timur Pınar Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
43 49 Tuğrul Karataş All Ride Cycling Elit Erkek (19-34)    
44 50 Umit Emre Erdogan Ankyra Elit Erkek (19-34)    
45 51 Yiğit Ulaş Öztimur Hibit Elit Erkek (19-34)    
46 61 Ahmet Eren Iss Master Erkek (35-39)    
47 62 Ahmet Uslu İSTANBUL BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-39)    
48 63 Ali Cumhur Saraç Master Erkek (35-39)    
49 64 Davut Alkan Velospeed İnegöl Master Erkek (35-39)    
50 65 Fatih Saraçoğlu Çadosk Master Erkek (35-39)    
51 66 H. Tolga Gök Velomaris Team & IP Hotels Master Erkek (35-39)    
52 67 Hakan Bahrilli Velonight Cycling Team Master Erkek (35-39)    
53 68 Murat Günay MAVİLERİN ADAMI Master Erkek (35-39)    
54 69 Mutlu Bahtiyar Arnavutköy Cycling Club Master Erkek (35-39)    
55 70 Oğuzhan Biçer Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (35-39)    
56 71 Salih Beyaz Master Erkek (35-39)    
57 72 Sencer Kan Ferdi Master Erkek (35-39)    
58 73 Serdar Erkenkalkan Cappadocia Ferdi Master Erkek (35-39)    
59 74 Serkan Ocak Master Erkek (35-39)    
60 75 Seyran Güneş PEGASUS CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)    
61 76 Tufan Sağnak Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Derneği Master Erkek (35-39)    
62 77 Ümit Yavuz Master Erkek (35-39)    
63 81 Ali Görkem Algın Veleonaltı Master Erkek (40-44)    
64 82 Alpakurt Zafer Pala Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü Master Erkek (40-44)    
65 83 Ataman Şekerci Fiberli Antalyaspor Master Erkek (40-44)    
66 84 Barbaros Barış Bodur Just Cycling Master Erkek (40-44)    
67 85 Bülent Büyükarda VeloOn6 Master Erkek (40-44)    
68 86 Engin Sarı CAT Spor Kulübü Master Erkek (40-44)    
69 87 Erdal Sevim VeLoON6 Master Erkek (40-44)    
70 88 Evren Şahin çukurova cycling Master Erkek (40-44)    
71 89 Fatih Dulkadir ZEUGMA BİSİKLET TAKIMI Master Erkek (40-44)    
72 90 Fatih Topcu Asla Durma Master Erkek (40-44)    
73 91 Hakkı Ufuk Tankurt FERDİ Master Erkek (40-44)    
74 92 Hasan Duman Ferdi Master Erkek (40-44)    
75 93 İsmail Mert Bezgin IGR CC Master Erkek (40-44)    
76 94 Mahmut Akbolat Çukurova Cycling Master Erkek (40-44)    
77 95 Nicholas Anderson Ferdi Master Erkek (40-44)    
78 96 Oğuz Kutlu Aşık Master Erkek (40-44)    
79 97 Orçun Madran Bisiklet Akademisi Master Erkek (40-44)    
80 98 Özgür Baha Pars Master Erkek (40-44)    
81 99 Salim Akdaş Water Runners Master Erkek (40-44)    
82 100 Ulaş Kaya Larende Bisiklet Master Erkek (40-44)    
83 101 Volkan Kurdoğlu Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (40-44)    
84 111 Ali Dinç Master Erkek (45-49)    
85 112 Beyhan Dikici Gaziantep Zeugma bisiklet spor klübü Master Erkek (45-49)    
86 113 Güray Tatlı Ferdi Master Erkek (45-49)    
87 114 İsmail Geçim Hİ RİDE Master Erkek (45-49)    
88 115 Murat Küçük All Ride Cycling Master Erkek (45-49)    
89 116 Murat Kuntay Açan ferdi Master Erkek (45-49)    
90 117 Mustafa Kürşat Akın karaman extrem spor klübü Master Erkek (45-49)    
91 118 Mutlu Erçevik ISS CYCLING TEAM Master Erkek (45-49)    
92 119 Ramazan Ünver Master Erkek (45-49)    
93 120 Tuncay Tekin Zeugma Master Erkek (45-49)    
94 131 Ali Sakinsel Hi ride Master Erkek (50-54)    
95 132 Avni Yağcıoğlu IGR CC Master Erkek (50-54)    
96 133 Bahadır Atılgan Master Erkek (50-54)    
97 134 Pierre Bastin kastamonu toprak su Master Erkek (50-54)    
98 135 Volkan Önder Just cycling Master Erkek (50-54)    
99 136 Yahya Kemal Aygün Master Erkek (50-54)    
100 141 Abdulkadir Arslan Velospeed İnegöl Master Erkek (55-59)    
101 142 Ertan Elbeyli Master Erkek (55-59)    
102 143 Mehmet Akif Baykan alanya bisiklet peformans spor kulübü Master Erkek (55-59)    
103 161 Yüksel Kılıç ISTANBUL TRİATLON KLÜBÜ Master Erkek (65+)    
104 171 Ayşegül Gökalp Elit Kadın (19-34)    
105 172 Ürün Bakar Ankyra SK Elit Kadın (19-34)    
106 181 Nevşin Mengü Master Kadın (35-39)    

Haber Bülteni Üyeliği