GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 31,9 0 416 452
CP1 31,9 22,6 416 441 240 1:40
CP2 54,5 34 857 311 450 2:55
CP3 88,5 18,2 1168 223 249 4:40
Finiş 106,7 0 1391 0 0 5:40

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Gran Fondo Kapadokya, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

107 kilometrelik uzun yarış, 2 Eylül 2018 tarihinde saat 09:00'da Uçhisar Meydanı'ndan başlar ve 1555 m+ tırmanışın ardından Uçhisar Meydanı'nda sona erer.

Kayıt Ücreti

Salcano Gran Fondo Kapadokya - Uzun Parkur (107 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 160 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 180 TL (20 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 20 Ağustos 2018 tarihinden sonra kayıt ücreti: 180 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke   
1 Deniz Taşkın Çorum Bisiklet Tutkunları Genç Erkek (16-18)    
2 Koray İflazi Genç Erkek (16-18)    
3 Özkan Dizar Elit Erkek (19-34)    
4 Ürün Bakar Ankyra SK Elit Kadın (19-34)    
5 Berkay Altınay AKADEMİK Elit Erkek (19-34)    
6 Tuğrul Karataş All Ride Cycling Elit Erkek (19-34)    
7 Mustafa Karamalı Velonight Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
8 Ayşegül Gökalp Elit Kadın (19-34)    
9 İbrahim Şimşek Ferdi Elit Erkek (19-34)    
10 İbrahim Tolga Bodur Velomaris Team & IP Hotels Elit Erkek (19-34)    
11 Erdem Gürcan VELOMARİS TEAM Elit Erkek (19-34)    
12 Eyüp S. Çalışkan Ferdi Elit Erkek (19-34)    
13 Hakan Yücel Elit Erkek (19-34)    
14 Atay Aygün Elit Erkek (19-34)    
15 Ahmet Çilak O2 Elit Erkek (19-34)    
16 Şems Korkmaz Flamme Rouge Elit Erkek (19-34)    
17 Atilla Karabulut Spor a.ş Elit Erkek (19-34)    
18 Kaan Yusufoglu Elit Erkek (19-34)    
19 Mehmet Uğur Gökdemir FERDİ Elit Erkek (19-34)    
20 Muhsin Durur FERDİ Elit Erkek (19-34)    
21 Onur Dağlıoğlu Trakya Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
22 Duran Akbaş Afider Elit Erkek (19-34)    
23 Barış Kılıç Elit Erkek (19-34)    
24 Burak Ünlü Elit Erkek (19-34)    
25 Salih Beyaz Master Erkek (35-39)    
26 Fatih Saraçoğlu Çadosk Master Erkek (35-39)    
27 Mutlu Bahtiyar Arnavutköy Cycling Club Master Erkek (35-39)    
28 Seyran Güneş PEGASUS CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)    
29 Hakan Bahrilli Velonight Cycling Team Master Erkek (35-39)    
30 Ali Cumhur Saraç Master Erkek (35-39)    
31 Sencer Kan Ferdi Master Erkek (35-39)    
32 Ahmet Uslu İSTANBUL BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-39)    
33 Nevşin Mengü Master Kadın (35-39)    
34 Murat Günay MAVİLERİN ADAMI Master Erkek (35-39)    
35 Oğuzhan Biçer Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (35-39)    
36 H. Tolga Gök Velomaris Team & IP Hotels Master Erkek (35-39)    
37 Özgür Baha Pars Master Erkek (40-44)    
38 İsmail Mert Bezgin IGR CC Master Erkek (40-44)    
39 Evren Şahin çukurova cycling Master Erkek (40-44)    
40 Nicholas Anderson Ferdi Master Erkek (40-44)    
41 Salim Akdaş Water Runners Master Erkek (40-44)    
42 Volkan Kurdoğlu Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (40-44)    
43 Ulaş Kaya Larende Bisiklet Master Erkek (40-44)    
44 Mahmut Akbolat Çukurova Cycling Master Erkek (40-44)    
45 Hakkı Ufuk Tankurt FERDİ Master Erkek (40-44)    
46 Fatih Dulkadir ZEUGMA BİSİKLET TAKIMI Master Erkek (40-44)    
47 İsmail Geçim Hİ RİDE Master Erkek (45-49)    
48 Ali Dinç Master Erkek (45-49)    
49 Mustafa Kürşat Akın karaman extrem spor klübü Master Erkek (45-49)    
50 Mutlu Erçevik ISS CYCLING TEAM Master Erkek (45-49)    
51 Ramazan Ünver Master Erkek (45-49)    
52 Murat Küçük All Ride Cycling Master Erkek (45-49)    
53 Beyhan Dikici Gaziantep Zeugma bisiklet spor klübü Master Erkek (45-49)    
54 Tuncay Tekin Zeugma Master Erkek (45-49)    
55 Güray Tatlı Ferdi Master Erkek (45-49)    
56 Avni Yağcıoğlu IGR CC Master Erkek (50-54)    
57 Yahya Kemal Aygün Master Erkek (50-54)    
58 Ali Sakinsel Hi ride Master Erkek (50-54)    
59 Ertan Elbeyli Master Erkek (55-59)    
60 Yüksel Kılıç ISTANBUL TRİATLON KLÜBÜ Master Erkek (65+)    

Haber Bülteni Üyeliği