GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 25 0 349 372
CP1 25 15,6 340 309 277 1:30
Finiş 40,6 0 649 0 0 2:25

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Gran Fondo Kapadokya, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

41 kilometrelik kısa yarış, 17 Eylül 2017 tarihinde saat 09:00'da Uçhisar Meydanı'ndan başlar ve 649 m+ tırmanışın ardından Uçhisar Meydanı'nda sona erer.

Kayıt Ücreti

Gran Fondo Kapadokya, 41 km: 100 TL.

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke   
1 İsmail Kahyaoğlu FERDİ Genç Erkek (16-18)    
2 Tahsin Bora Köksal Genç Erkek (16-18)    
3 Efe Özütemiz Genç Erkek (16-18)    
4 Ege Baysal Genç Erkek (16-18)    
5 Baran Bozkaya - Genç Erkek (16-18)    
6 Burak Bayındır Bireysel Genç Erkek (16-18)    
7 Emircan Düşünceli Ferdi Genç Erkek (16-18)    
8 Mustafa Tosun Yok Genç Erkek (16-18)    
9 Göksu Kaya Elit Erkek (19-34)    
10 Murathan Yüksel Beşiktaş UNICYCLE Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
11 Melih Akyüz Tri-Meli Elit Erkek (19-34)    
12 Ali Mert Kocer Elit Erkek (19-34)    
13 Gökhan Giray Elit Erkek (19-34)    
14 Ahmet Şahinöz Elit Erkek (19-34)    
15 Ahmet Erdoğan Polatlı Bisiklet Grubu (PBG) Elit Erkek (19-34)    
16 Mustafa Karanfil GEZGİN KADRO Elit Erkek (19-34)    
17 Melih Otkun GEZGİN KADRO Elit Erkek (19-34)    
18 Berk Kılıç Inci Bisiklet İskenderun Elit Erkek (19-34)    
19 Hüseyin Emre Ayan Elit Erkek (19-34)    
20 İzer Koen Elit Erkek (19-34)    
21 Resul Karadağ Ferdi Sporcu Elit Erkek (19-34)    
22 Övünç Önen FERDİ Elit Erkek (19-34)    
23 Halil Çıtak Ferdi Elit Erkek (19-34)    
24 Mustafa Ay KAÇKAR BİSİKLET Elit Erkek (19-34)    
25 Mustafa Can Çelik Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
26 Atay Aygün Elit Erkek (19-34)    
27 Ömer Faruk Düzen Tempo antalya Elit Erkek (19-34)    
28 Aydın Güllüdağ ManiVelo Elit Erkek (19-34)    
29 M.Hakan Mestandoğan ManiVelo Elit Erkek (19-34)    
30 Yunus Emre Baştabak Ferdi Elit Erkek (19-34)    
31 Mücahid Doğan Elit Erkek (19-34)    
32 Cihan IŞIKLAR BOLDER EKO TRUZİM Elit Erkek (19-34)    
33 Özkan Üret eşpedal Elit Erkek (19-34)    
34 Umut Köse KAÇKAR BİSİKLET Elit Erkek (19-34)    
35 Nazmi Köybaşı Eşpedal Elit Erkek (19-34)    
36 Yiğit Ulaş Öztimur Elit Erkek (19-34)    
37 Fatih Cenan Ferdi Sporcu Elit Erkek (19-34)    
38 Emrah Demirci Ferdi Elit Erkek (19-34)    
39 Özgür Aşar Elit Erkek (19-34)    
40 Oktay Okyay Elit Erkek (19-34)    
41 Hasan Kayaoglu Ferdi Elit Erkek (19-34)    
42 Numan Koçak Angora Bisiklet Grubu Elit Erkek (19-34)    
43 Osman Reha Şentürk Elit Erkek (19-34)    
44 Oğuzhan Uslu POLATLI BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)    
45 ALPER COŞKUN Elit Erkek (19-34)    
46 Kurtuluş Gürler Elit Erkek (19-34)    
47 Mustafa Oral Master Erkek (35-44)    
48 Murat Genç Master Erkek (35-44)    
49 Bülent Ilıpınar Master Erkek (35-44)    
50 Cem Mang POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (35-44)    
51 Ahmet Savgat Bireysel Master Erkek (35-44)    
52 Tarık Gül Cyclist Türkiye Master Erkek (35-44)    
53 Altan Artan Master Erkek (35-44)    
54 Murat Kaygusuz Master Erkek (35-44)    
55 Ali İhsan Öztürk Ferdi Master Erkek (35-44)    
56 Hakan Döngel Büyükçekmece Bisiklet İhtisas Master Erkek (35-44)    
57 Ozan Özlem Trakya bisiklet Master Erkek (35-44)    
58 Fırat Baysal Master Erkek (35-44)    
59 Mehmet Bahadır Ergul Ferdi Master Erkek (35-44)    
60 Doğuş Yanbuloğlu BİREYSEL Master Erkek (35-44)    
61 Alper Dönmez Master Erkek (35-44)    
62 Ufuk Şen ANGORA BİSİKLET GRUBU Master Erkek (35-44)    
63 Koray Dicleli ÇayYOLcular Master Erkek (35-44)    
64 Can Hakkı Yanlıoğlu Velocity216 Cycling Team Master Erkek (35-44)    
65 Özden Özkan Ferdi Master Erkek (35-44)    
66 Güngör Turan FERDİ Master Erkek (35-44)    
67 Özlen Karakelle Aypg Master Erkek (35-44)    
68 Ertuğrul Karahan Ferdi Master Erkek (35-44)    
69 İlker İmamoglu Bireysel Master Erkek (35-44)    
70 Abdullah Turkmen Erdemli Spor Kulubu Master Erkek (35-44)    
71 Mustafa Akman Büyükçekmece bisiklet ihtisas Master Erkek (45-54)    
72 Faramarz Can Cevatzade ÜRGÜP KAPADOKYA GENÇLİK SPOR Master Erkek (45-54)    
73 Bahadır Gürel Master Erkek (45-54)    
74 Cem Atiyas Master Erkek (45-54)    
75 Yavuz Büyükberber Master Erkek (45-54)    
76 Enver Tatbul BİREYSEL Master Erkek (45-54)    
77 Sami Koen Master Erkek (45-54)    
78 Rıza Aydın Master Erkek (45-54)    
79 Ata Can Master Erkek (45-54)    
80 Cihat Yurtseven team nashıra Master Erkek (45-54)    
81 Öner Savucu IGR CC Master Erkek (45-54)    
82 Alp Özer Master Erkek (45-54)    
83 Osman Şirin bireysel Master Erkek (45-54)    
84 Mehmet Suat Avar Cat Master Erkek (45-54)    
85 Muzaffer Efendioğlu Esenyurt bisiklet spor kulübü Master Erkek (45-54)    
86 Mete Taşkın OLD BOYS CYLCING TEAM Master Erkek (55-59)    
87 Şükrü İzmirlioğlu Büyükçekmece Bisiklet İhtisas Kulübü Master Erkek (55-59)    
88 Birhan Varol Velotalya Master Erkek (55-59)    
89 Ali Rıza Fırıncı NASHİRA cycling Master Erkek (55-59)    
90 Hasan Özbay BİREYSEL Master Erkek (60+)    
91 Aslıhan Kepez Elit Kadın (19-34)    
92 Zeynep Adıyaman Elit Kadın (19-34)    
93 Nazlı Gürkaş Kılıç Inci Bisiklet İskenderun Elit Kadın (19-34)    
94 Ayşenur Babuçcu UNICYCLE Elit Kadın (19-34)    
95 Esengül Çörtük Erdemli Spor Elit Kadın (19-34)    
96 İpek Sarac Elit Kadın (19-34)    
97 Ezgi Oymak Bisikletliler Derneği Sakarya Şubesi Master Kadın (35-44)    
98 Hanaa Salman Bireysel Master Kadın (35-44)    

Haber Bülteni Üyeliği