GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 31,9 0 416 452
CP1 31,9 22,6 416 441 240 1:40
CP2 54,5 34 857 311 450 2:55
CP3 88,5 18,2 1168 223 249 4:40
Finiş 106,7 0 1391 0 0 5:40

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Gran Fondo Kapadokya, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

107 kilometrelik uzun yarış, 17 Eylül 2017 tarihinde saat 09:00'da Uçhisar Meydanı'ndan başlar ve 1391 m+ tırmanışın ardından Uçhisar Meydanı'nda sona erer.

Kayıt Ücreti

Gran Fondo Kapadokya, 107 km: 150 TL.

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke   
1 Koray İflazi İskenderun Bisiklete Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)    
2 İdris Gürkan Şimşek Beşiktaş UNICYCLE Genç Erkek (16-18)    
3 Alper Köroğlu Trakya Bisiklet Spor Kulübü Derneği Genç Erkek (16-18)    
4 Efe Korkmaz UNICYCLE Genç Erkek (16-18)    
5 Hüseyin Altınışık hı-rıde Genç Erkek (16-18)    
6 Muhammed Emin Kulaksız FERDİ SPORCU Genç Erkek (16-18)    
7 Eren Erduru Salcano Cappadocia Genç Erkek (16-18)    
8 Çağrı Büyüme Elit Erkek (19-34)    
9 Mustafa Tahsin Çalışlar High Pulse Team Elit Erkek (19-34)    
10 Mustafa Güçlü Özarda Elit Erkek (19-34)    
11 Ahmetcan Aslan Elit Erkek (19-34)    
12 Abdülazim Alkan Elit Erkek (19-34)    
13 Ahmet Uslu Elit Erkek (19-34)    
14 Muhammet Mustafa Şentürk Hi-Ride Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
15 Ahmet Koç Polatlı Bisiklet Grubu Elit Erkek (19-34)    
16 Kağan Oskay Elit Erkek (19-34)    
17 Semih Kapusuz Ferdi Elit Erkek (19-34)    
18 Ertuğrul Dağcı Trakya bisiklet ve spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
19 Kağan Yavuz Elit Erkek (19-34)    
20 Egemen Mercanlıoğlu Ferdi Elit Erkek (19-34)    
21 Hakan Koç İskenderun Bisiklete Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
22 Göktürk Ünal Tempo Antalya Bisiklet Topluluğu Elit Erkek (19-34)    
23 Süleyman Kızıltepe Tempo Antalya Bisiklet Topluluğu Elit Erkek (19-34)    
24 Sinan Kartal Hi-Ride Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
25 Koray Tasbicen IGR.CC Elit Erkek (19-34)    
26 Kerem Anıl Samsun Gençlik Spor Elit Erkek (19-34)    
27 İsmail Öznam Hizli ve cilgin Elit Erkek (19-34)    
28 Egemen Erol Elit Erkek (19-34)    
29 Emre Abadan UNICYCLE Elit Erkek (19-34)    
30 Kıvanç Özkarayel Unicycle Elit Erkek (19-34)    
31 Okan Yücel Ferdi Elit Erkek (19-34)    
32 Şeyhmus Özserin Tempo Bisiklet Antalya Elit Erkek (19-34)    
33 Emre Tengirşek Unicycle Elit Erkek (19-34)    
34 Ömer Furkan Kurcak Trakya Bisiklet ve Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
35 Cenk İldaş Unicycle Elit Erkek (19-34)    
36 Hüseyin Gökdai BEŞİKTAŞ UNİCYCLE BİSİKLET KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
37 Ege Mehmet Karan Beşiktaş UNICYCLE Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
38 Cihan Koçak Yüksek kadans Elit Erkek (19-34)    
39 Sabih Bağcı Trakya Bisiklet ve Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
40 Berkem Ataman Elit Erkek (19-34)    
41 Gökhan Ekinci Elit Erkek (19-34)    
42 Mert Başbuğ Tempo Antalya Bisiklet Topluluğu Elit Erkek (19-34)    
43 Yıldıray Sönmez çeşme Elit Erkek (19-34)    
44 Yusuf Deliorman adana gençlik spor Elit Erkek (19-34)    
45 Aziz Ünsal Karaman TRAKYA BİSİKLET VE SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
46 Erhan Güngör Beşiktaş UNICYCLE Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
47 Fatih Özbudak Fiberli Antalyaspor Elit Erkek (19-34)    
48 Mehmet Efe Ballı Pelotonist Elit Erkek (19-34)    
49 Montello Heldring LFGSS Elit Erkek (19-34)    
50 Erdal Sevim velocity cycling club Master Erkek (35-44)    
51 İsmail Geçim Hİ-RİDE Master Erkek (35-44)    
52 Ali Görkem Algın velocity cyling Master Erkek (35-44)    
53 Mert Bezgin IGR CC Master Erkek (35-44)    
54 Rafet Dik Master Erkek (35-44)    
55 Raşit Köksal Master Erkek (35-44)    
56 Murat Öztürk IGR CC Master Erkek (35-44)    
57 Evren Şahin velonight Master Erkek (35-44)    
58 Erdinç Saraç İstanbul Triatlon Klubü Master Erkek (35-44)    
59 Hakkı Ufuk Tankurt FERDİ Master Erkek (35-44)    
60 Sabahattin Artuker Hiraspor Master Erkek (35-44)    
61 Serdar Erkenkalkan Ferdi Master Erkek (35-44)    
62 Süleyman Cengiz HI-RIDE Master Erkek (35-44)    
63 Cenk Turan Master Erkek (35-44)    
64 Timur Nizam FERDİ Master Erkek (35-44)    
65 Kemal Bora Derviş Master Erkek (35-44)    
66 Bekir Elmağaçlı Master Erkek (35-44)    
67 Barış Kaya V.I.P KEYFI Master Erkek (35-44)    
68 Başar Yılmaz Master Erkek (35-44)    
69 Ataman Şekerci Kırkgöz Döşemealtı Bisiklet klubü Master Erkek (35-44)    
70 Ali Erkin Arslan echapee Master Erkek (35-44)    
71 Kemal Doğuş Türkay IGR CC Master Erkek (35-44)    
72 Kutlay Argini Master Erkek (35-44)    
73 Ahmet Eren Nashira Master Erkek (35-44)    
74 Taner Türkmen Master Erkek (35-44)    
75 Fatih Topçu Asladurma Master Erkek (35-44)    
76 Muzaffer Büyükuğurlu Erdemli Spor kulübü Derneği Master Erkek (35-44)    
77 Ekin Alpagut O2 Master Erkek (35-44)    
78 Mehmet Ali Bostan ferdi Master Erkek (35-44)    
79 Erol Küçük UNICYCLE Master Erkek (35-44)    
80 Ulaş Kaya Master Erkek (35-44)    
81 Devrim Ardic Fiberli Antalyaspor Master Erkek (35-44)    
82 Serkan Gazel ÇayYOLcular Master Erkek (35-44)    
83 Emre Tascan Master Erkek (35-44)    
84 Ali Cumhur Sarac Hi-Ride Master Erkek (35-44)    
85 Tufan Sagnak Pelotonist Master Erkek (35-44)    
86 Alp Gültekin ÇayYOLcular Master Erkek (35-44)    
87 Volkan Kurdoğlu Pelotonist Master Erkek (35-44)    
88 Alpakurt Zafer Pala Bolu Gençlik Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
89 Volkan Arslan bolu genclik merkezi Master Erkek (35-44)    
90 Bahadır Atılgan HiRide Master Erkek (45-54)    
91 Murat Kuntay Açan Master Erkek (45-54)    
92 Avni Yağcıoğlu IGR.CC Master Erkek (45-54)    
93 Aybars Yıldırım Master Erkek (45-54)    
94 Ramazan Ünver Master Erkek (45-54)    
95 Can Elmas Master Erkek (45-54)    
96 Güray Tatlı Ferdi Master Erkek (45-54)    
97 Soner Avcıbaşı Master Erkek (45-54)    
98 Mutlu Erçevik Team Nashira Master Erkek (45-54)    
99 Fehmi Nejat Çalışkan Master Erkek (45-54)    
100 Cenk Alpsoy Master Erkek (45-54)    
101 Murat Özevin Master Erkek (45-54)    
102 Volkan Onder Master Erkek (45-54)    
103 Tarkan Kalaycıoğlu FERDİ Master Erkek (45-54)    
104 Aykut Mısırlıoğlu Ferdi Master Erkek (45-54)    
105 Yilmaz Baser Cessur Master Erkek (45-54)    
106 Onur Arısoy IGR.cc Master Erkek (45-54)    
107 Murat Tüfekcibaşı Ferdi Master Erkek (45-54)    
108 Pierre Bastin kastamonu toprak su Master Erkek (45-54)    
109 İlker Atay FERDI Master Erkek (45-54)    
110 Somer Abeş Ferdi Master Erkek (45-54)    
111 Hakan Koparal Ferdi Master Erkek (45-54)    
112 Sinan Avcı ÇayYOLcular Master Erkek (55-59)    
113 Davut Mutafoğlu UŞAK TEAM Master Erkek (55-59)    
114 Fatih Altan Master Erkek (60+)    
115 Yüksel Kılıç ISTANBUL TRİATLON KULÜBÜ Master Erkek (60+)    
116 Ersan Kaçan Master Erkek (60+)    
117 Henk Steverink Master Erkek (60+)    
118 Yavuz İlhan Bireysel Master Erkek (60+)    
119 Ayşegül Gökalp Elit Kadın (19-34)    
120 Pınar Turgut Elit Kadın (19-34)    
121 Merve Sena Aktaş Elit Kadın (19-34)    
122 İdil Mengü Ferdi Elit Kadın (19-34)    
123 Özge Seçkin UNICYCLE Elit Kadın (19-34)    
124 Esin Yılmaz Yksk Elit Kadın (19-34)    
125 Nasim Khedri Liv Master Kadın (35-44)    
126 Abide Çamlıbel Master Kadın (35-44)    

Haber Bülteni Üyeliği