GPS

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salcano Kapadokya Etap Yarışı, UCI takviminde S2 kategori olarak kayda geçen 3 günlük Cross Country Dağ Bisikleti Yarışıdır.


İlk etabın startı 15 Eylül, 2017 saat 14:00’te Uçhisar şehir merkezinde olacaktır. Salcano Kapadokya Etap Yarışı 3 yarış gününden oluşacaktır. Bunlar sırasıyla; bireysel cross country zamana karşı (XCT), noktadan noktaya (XCP) ve Olimpik cross country (XCO). Parkurlar UNESCO Dünya Kültürel Miras listesindeki Kapadokya bölgesinin sıradışı tepe ve vadilerinden geçecektir.


Yarış, Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI) ve Türkiye Bisiklet Federasyonu kurallarına göre organize edilecektir.


Yarış Merkezi:

Yarış Merkezi; lisans kontrolleri, yarış numaraları, sekreterlik, medya, akreditasyon ve duşlar ile birlikte Uçhisar’da yer alacaktır.


Etkinlik yöneticisi:  Mehmet Nuri Özden, +90 533 309 0589, mehmet@argeus.com

Yarış ofisi sorumlusu: Birol Toraman, +90 533 254 9575, toraman_birol@yahoo.com

Parkur direktörü: Kadir Erduru, +90 530 201 0376, kadirmtb@gmail.com

UCI komiseri: Thomas Mittas, +30 694 144 66 10, tmittas@yahoo.com


Address:

Uçhisar Meydanı

Nevşehir, Turkey


En yakın havalimanı: Kayseri Havalimanı, 78 km, 60 dk.

En yakın hastane: Dr. Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi, 9 km, 14 dk.


2. Katılım

Salcano Kapadokya Etap Yarışı, 19 yaş ve üstü olup Ulusal Bisiklet Federasyonu tarafından verilmiş UCI lisansına sahip herkese açıktır. Lisanslar kayıtlar sırasında organizasyon tarafından kontrol edilecektir.

Elit olmayan Türk sporcuların katılabileceği kategoriler aşağıda belirtilmiştir.


3. Kayıt

Sadece kayıt yaptırmış olan lisanslı bisikletçiler etkinliğe katılabilirler. Online kayıtlar cappadociabikefestival.com web sitesinden yapılabilir. Kayıtlar 14 Eylül 2017’de kapanacaktır.

Kayıt yaptırmış kişi hakkını başkasına devredemez, organizasyon başka birinin kayıt yaptırmış kişi adına yarışmasına izin vermeyecektir.



Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet   
1 Ahmet Adem Oğuz Adıyaman gençlik sporcu kulübü 1973    
2 Ali Taşkıran Ferdi 1967    
3 Herdem Ar AMASYA OĞUZ ATA SPOR KULÜBÜ 1982    
4 Veysel Gülmez FERDI 1996    
5 Osman Özen Ferdi 1998    
6 Ömer Faruk Karaoğlan İÜBİS 1996    
7 Burak Çakır FERDİ 1991    
8 Ferhat Köse Karaman Extrem ve doga sporlari klubu 1977    
9 Uğur Tanrısever Ferdi 1985    
10 Sedat Avcılar FERDİ 1972    
11 Cihan Cambaz FERDİ 1987    
12 İbrahim Gülmez Ferdi 1997    
13 Selen Eryüce Ankyra SK 1974    
14 Esra Kürkcü Baskent Universitesi spor kulübü 1987    
15 Ali Cakas Mardin büyükşehir beld.spor 1990    
16 Murat Pehlevan DOSTUM BİSİKLET TAKIMI 1993    
17 Mehmet Veysel Uzak Diyarbakır ferdi 1998    
18 Kaan Yıldırım Hacettepe 1992    
19 Vanden Haesevelde Rob Mountainsports Stevens MTB Team 1996    
20 Thomas Griot materiel-velo.com 1994    
21 Hüseyin Koraycan Taşören EMEL ÇATAL ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ 1999    
22 Merve Pelin Bayram istanbul bisiklet spor kulübü 1990    
23 Oğuz Özçelik FERDİ 1980    
24 Faraz Shkori Giant Energi 1985    
25 Nasser Pourhashemi Scott iran 1986    
26 Faranak Partoazar Fastos team 1988    
27 Farzad Khodayari Fastos team 1992    
28 Semra Yetiş kocaeli gençlik hizmetleri spor kulübü 1987    
29 Mohammad Allahyari 1992    
30 Tobias Steinhart 1998    
31 Aleksei Belokrylov Format Udmurtia 1983    
32 Christopher Maletz Team FujiBikes Rockets 1984    
33 Erik Groen Stappenbelt - Specialized Team 1990    
34 Özgür Uyar ODTU Spor Klubü 1996    
35 Stanislav Antonov Format 1996    
36 Murat Karaca FERDİ 1977    
37 Evgenii Pechenin Format-Udmurtia 1984    
38 Rahmican Balcı Carraro Parkur Bisiklet Spor Kulübü 1998    
39 İsmail Mutlu Demir ferdi 1988    
40 Çetin Aksak FERDİ 1986    
41 Mehmet Bozdemir KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE POR KULÜBÜ 1964    
42 Mustafa Belen 1998    
43 Jovana Crnogorac Salcano Cappadocia 1992    
44 Milica Rakic Salcano Cappadocia 1997    
45 Emre Yavuz Rize genclik spor 1996    
46 Anna Konovalova Format udmurtia 1992    
47 Ismail Gunes 1983    
48 Merve Atlıoğlu ODTÜ Spor Kulübü 1996    
49 Celal Cankatar gaziantep gençlik spor bisiklet takımı 1999    
50 Mustafa Kocaman Erzurum Bisiklet Gençlik ve Spor Kulübü 1985    
51 Ramis Başkaya Erzurum Bisiklet Gençlik ve Spor Kulübü 1990    
52 Bekir Koç erdemli spor 1978    
53 Mustafa Boynukalın FERDİ 1987    
54 Oğuzhan Tiryaki SALCANO CAPPADOCIA CYCLIG TEAM 1998    
55 Tunca Taylan 1987    
56 İzzet Şahin İçen SALCANO CAPPADOCIA CYCLIG TEAM 1998    
57 Oğuzhan Ermiş SALCANO CAPPADOCIA CYCLIG TEAM 1998    
58 İsak Ünal SALCANO CAPPADOCIA CYCLIG TEAM 1992    
59 Arif Emre Uz SALCANO CAPPADOCIA CYCLIG TEAM 1999    
60 Erdem Akgül SALCANO CAPPADOCIA CYCLIG TEAM 1999    
61 Mehmet Nuri Aktürk ÜRGÜP SPOR KULÜBÜ 1979    
62 Önder Hasançavuşoğlu 1982    
63 Onur Hakan Mardin büyükşehir beld.spor 1998    
64 Ahmetcan Belenlioğlu İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1999    
65 Melikgazi Araç Izgem spor kulübü 1999    
66 Parviz Mardani scoot iran 1982    
67 Fadime Özge Şahin Malatya Genclik Hizmetleri ve Spor Il Mudurlugu 1995    
68 Mohammad Poursharif Scott iran 1989    
69 Sencer Kaya 1985    
70 Ahmet Gökoğlu Bireysel 1968    

Haber Bülteni Üyeliği