GPS

Elite Women

Order Race No ZAMAN First Name Last Name UCI Code Club 1.Stage 2.Stage 3.Stage General
1 104 FARANAK PARTO AZAR IRI19880918 FASTOS DEVELOPMENT TEAM 00:06:54 1:45:11 1:29:52 3:21:57
2 101 IRYNA POPOVA UKR19910527 BPS MTB TEAM 00:06:46 1:55:04 1:22:22 3:24:12
3 102 ESRA KURKCU TUR19870205 BASKENT UNIVERSITESI 00:07:13 1:56:13 1:28:08 3:31:34
4 103 CANSU TURKMENOGLU TUR19940403 IZMIT BRISA SP DER. 00:07:23 2:05:59 1:44:01 3:57:23
5 108 HATICE YILMAZ TUR19970309 TOOM 00:08:27 1:57:21 1:58:15 4:04:03
6 105 SIMGE EKICI TUR19950112 ADIYAMAN DOGA VE ATI.AV. 00:08:37 2:20:16 2:01:28 4:30:21
7 106 ASUMAN BURCU BALCI TUR19801230 FERDI MUGLA 00:10:11 2:50:49 2:00:28 5:01:28
8 107 MERVE PELIN BAYRAM TUR19900107 ISTANBUL FERDI 00:11:32 2:34:47 2:25:28 5:11:47

Elite Men

Rank Race # First Name Last Name UCI Code Team Laps Final Time
1 14 MUHAMMAD POURSHARIF IRI19891116 SCOTT IRAN 1 1:19:43
2 28 IZZET SAHIN ICEN TUR19980119 KAPADOKYA BISIKLET 1 1:20:30
3 26 ZEKI KAYGISIZ TUR19980423 SAKARYA UNI 1 1:22:10
4 5 ISAK UNAL TUR19920101 KAPADOKYA BISIKLET 1 1:22:18
5 12 BABAK ALIZADEH IRI19901116 SCOTT IRAN 1 1:22:34
6 11 Farzad Khodayari IRI19920705 Fastos development team 1 1:22:53
7 24 VEYSEL GULMEZ TUR19960704 K.MARAS BUYUKSEHIR BLD S.K. 1 1:23:06
8 8 FARAZ SHOKRI IRI19850321 GIANT SHIMANO 1 1:23:59
9 13 NASER POURHASHEMI IRI19860620 SCOTT IRAN 1 1:24:25
10 29 OGUZHAN ERMIS TUR19980614 KAPADOKYA BISIKLET 1 1:26:00
11 1 BAYRAM EROGLU TUR19900805 ADIYAMAN GSM 1 1:26:30
12 21 ALLAHYARI MOHAMMAD IRI19920906 GIANT SHIMANO 1 1:26:35
13 18 EMRE YAVUZ TUR19960110 RIZE GENCLIK VE SK 1 1:26:47
14 16 AGIT SALMAN TUR19940413 SAKARYA FERDI 1 1:27:32
15 9 ISMAIL MUTLU DEMIR TUR19880121 FERDI 1 1:27:59
16 19 OLEH PEREPELYTSIA UKR19990919 UKRAINIAN 1 1:28:45
17 20 NASER SHAHBAZI IRI19840721 GIANT SHIMANO 1 1:30:15
18 27 ARIF EMRE UZ TUR19990712 KAPADOKYA BISIKLET 1 1:30:20
19 10 AHMET KAGAN YILDIRIM TUR19921009 ANKARA FERDI 1 1:32:46
20 17 ENES KURU TUR19960712 ANKARA FERDI 1 1:43:38
21 23 BURAK DURHAN TUR19950426 SAMSUN GENC SK 1 1:44:46
22 25 TAHSIN PASA TUR19960717 YENI OZVAN GENCLIK SK. 1 1:45:59
23 30 MURAT PEHLEVAN TUR19930312 FERDI 1 1:49:24
24 15 CAGDAS MUBAREK TUR19920705 HATAY FERDI 1 1:54:33
DNS 22 KEREM ANIL TUR19920822 SAMSUN GENC SK 1 5:19:43
DNS 7 RECEP COLAK TUR19991023 RIZE GENCLIK SK 1 5:19:43
DNS 6 RAMAZAN KOR TUR19980119 RIZE GENCLIK SK 1 5:19:43

Junior Men

Order Race No First Name Last Name UCI Code Club 1.Stage 2.Stage General
1 151 IZZET SAHIN ICEN TUR19980119 KAPADOKYA BISIKLET 00:05:38 0:57:15 1:02:53
2 161 OGUZHAN ERMIS TUR19980614 KAPADOKYA BISIKLET 00:06:11 1:03:13 1:09:24
3 154 RECEP COLAK TUR19991023 RIZE GENCLIK SK 00:06:46 1:03:52 1:10:38
4 152 RAHMI CAN BALCI TUR19980425 PARKUR B 00:06:30 1:04:37 1:11:07
5 156 ESREF BATUHAN PEKCAN TUR19990503 BRISA 00:06:57 1:07:01 1:13:58
6 153 ERDEM AKGUL TUR19990315 KAPADOKYA BISIKLET 00:06:53 1:15:17 1:22:10

Junior Women

Order Race No First Name Last Name UCI Code Club 1.Stage 2.Stage General
1 201 SELEN CANSIN CEVIK TUR19990211 BUYUCEKMECE SK 00:10:05 1:25:25 1:35:30

Master 30

Order Race No First Name Last Name UCI Code Club 1.Stage 2.Stage 3.Stage General
1 261 TURGAY GERMEN TUR19780521 FERDI 00:06:10 1:23:12 1:01:16 2:30:38
2 262 OGUZ OZCELIK TUR19800305 ISTANBUL FERDI 00:06:05 1:25:14 1:06:33 2:37:52
3 263 KAMIL ALEV TUR19850416 YALOVA GENCLIK SK 00:05:52 1:37:23 1:09:15 2:52:30
4 266 MEHMET CAN BALCI TUR19840703 PARKUR BIS 00:07:14 1:40:48 1:12:33 3:00:35
5 265 FERHAT KOSE TUR19710123 KARAMAN GENCLIK PS 00:07:19 1:44:44 1:17:17 3:09:20
6 267 SERDAR ERKENKALKAN TUR19810616 NEVSEHIR FERDI 00:08:04 1:51:11 1:20:59 3:20:14
7 270 KURSAT OZTURK TUR19820722 FERDI 00:08:11 2:21:35 1:25:59 3:55:45
8 268 EMRAH DEMIRCI TUR19850804 NEVSEHIR GSK 00:08:38 2:37:35 1:20:59 4:07:12

Master 40

Order Race No First Name Last Name UCI Code Club 1.Stage 2.Stage 3.Stage General
1 310 NEVZAT KIRAL TUR19750512 BRISA SK 00:06:25 1:25:09 0:49:33 2:21:07
2 311 BORA TIRKI TUR19720116 FERDI ISTANBUL 00:07:09 1:33:11 0:51:01 2:31:21
3 312 CEM ANAMURLUOGLU TUR19740125 ISTANBUL FERDI 00:07:20 1:40:50 0:57:12 2:45:22
4 313 TUNGA KAYIM TUR19720212 TOPRAKSU KASTAMONU 00:07:17 1:55:58 0:54:22 2:57:37
5 318 YILMAZ CARDAK TUR19681219 FERDI 00:09:16 1:56:05 1:04:31 3:09:52
6 317 SEVKI AYDIN TUR19680722 FERDI 00:08:18 2:41:58 1:06:26 3:56:42

Master 50

Order Race No First Name Last Name UCI Code Club 1.Stage 2.Stage 3.Stage General
1 361 MEHMET BOZDEMIR TUR19640101 KOCAELI GENCLIK HIZ 00:07:46 1:42:23 0:58:49 2:48:58
2 360 OGUZ CEVIK TUR19660724 BUYUKCEKMECE BISIKLET 00:09:18 2:09:15 1:28:27 3:47:00

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salcano Kapadokya Etap Yarışı, UCI takviminde S1 kategori olarak kayda geçen 3 günlük Cross Country Dağ Bisikleti Yarışıdır.


İlk etabın startı 9 Eylül, 2016 saat 12:00’de Uçhisar şehir merkezinde olacaktır. Salcano Cappadocia Etap Yarışı 3 yarış gününden oluşacaktır. Bunlar sırasıyla; bireysel cross country zamana karşı (XCT), noktadan noktaya (XCP) ve Olimpik cross country (XCO). Parkurlar UNESCO Dünya Kültürel Miras listesindeki Kapadokya bölgesinin sıradışı tepe ve vadilerinden geçecektir.


Yarış, Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI) ve Türkiye Bisiklet Federasyonu kurallarına göre organize edilecektir.


Yarış Merkezi:

Yarış Merkezi; lisans kontrolleri, yarış numaraları, sekreterlik, medya, akreditasyon ve duşlar ile birlikte Uçhisar’da yer alacaktır.


Etkinlik yöneticisi:  Mehmet Nuri Özden, +90 533 309 0589, mehmet@argeus.com

Yarış ofisi sorumlusu: Birol Toraman, +90 533 254 9575, toraman_birol@yahoo.com

Parkur direktörü: Kadir Erduru, +90 530 201 0376, kadirmtb@gmail.com

UCI komiseri: Sergio Sbrilli


Address:

Uçhisar Meydanı

Nevşehir, Turkey


En yakın havalimanı: Nevşehir Havalimanı, 38 km, 35 min.

En yakın hastane: Dr. Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi, 9 km, 14 min.


2. Katılım

Salcano Cappadocia Etap Yarışı, 19 yaş ve üstü olup Ulusal Bisiklet Federasyonu tarafından verilmiş UCI lisansına sahip herkese açıktır. Lisanslar kayıtlar sırasında organizasyon tarafından kontrol edilecektir.

Elit olmayan Türk sporcuların katılabileceği kategoriler aşağıda belirtilmiştir.


3. Kayıt

Sadece kayıt yaptırmış olan lisanslı bisikletçiler etkinliğe katılabilirler. Online kayıtlar cappadociabikefestival.com web sitesinden yapılabilir. Kayıtlar 8 Eylül 2016’da kapanacaktır.

Kayıt yaptırmış kişi hakkını başkasına devredemez, organizasyon başka birinin kayıt yaptırmış kişi adına yarışmasına izin vermeyecektir.



Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet   
1 Muhammet Ayar Ferdi 1992 S    
2 Mehmet Adam ferdi 1993 S    
3 Enes Genç Ferdi 1997 S    
4 Osman Narinç 1995 S    
5 Esra Kürkcü Başkent Üniversitesi Spor Kulübü 1987 XS    
6 Osman Özen Ferdi 1998 S    
7 Veysel Gülmez Kahramanmaraş büyük şehir belediyesi 1996 XS    
8 Uğur Erdoğan 1973 L    
9 Selçuk Keskin Karaman Sağlık Spor Kulübü 1980 M    
10 Bayram Koçbay Kirkgoz dosemealti belediyesi genclik ve spor kulubu 1997 M    
11 Bora Tirki Aktif Pedal Bisiklet Specialized Türkiye - İstanbul Ferdi 1972 M    
12 Erhan Azat Karaman gençlik ve spor kulübü 1974 XL    
13 Faraz Shokri giant shimano 1985 S    
14 Kağan Ahmet Yıldırım 1992 M    
15 Emre Gülen Ferdi 1995 M    
16 Hüseyin Peker 1984 M    
17 Ahmet Yaldız Ferdi 1994 L    
18 Yılmaz Çardak FERDİ 1968 M    
19 Ateş Ataseven Ferdi 1975 XXL    
20 Herdem Ar AMASYA OĞUZ ATA SPOR KULÜBÜ 1982 M    
21 Fahrettin Berber ferdi 1996 L    
22 Burak Çakr ankara ferdi 1991 L    
23 Eren Sağır 1997 S    
24 Emrullah Aydoğdu Middle Earth Travel 1995 L    
25 İbrahim Gülmez Kahramanmaraş büyükşehir belediye spor 1997 XS    
26 Erol Özbey 1972 M    
27 Adem Kaya Middle Earth Travel 1992 M    
28 Korkut Erdal Merzeci Bireysel 1988 M    
29 Mehmet Şer FERDİ 1992 M    
30 Elif Baş 1996 S    
31 Zehra Nur Eken Hacettepe Bisiklet Topluluğu 1996 S    
32 Sunay Zenginer 1994 M    
33 Mehmet Bozdemir KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KLB. 1964 M    
34 Sultan Şahin Hacettepe Üniversitesi 1992 XS    
35 Oğuz Çevik BVüyükçekmece Bisiklet Spor Kulübü 1966 S    
36 Gökay Konuk Ferdi 1985 M    
37 Eda Konuk Ferdi 1991 M    
38 Yasin Ekici Ferdi 1999 M    
39 Bülent Arıkal 1977 L    
40 İbrahim Kadıoğlu kocaeli doğa sporları 1976 M    
41 Hüseyin Ovayolu Dalaman bisiklet dernegi 1987 L    
42 Ferhat Kozacıoğlu 1995 S    
43 Yalçın Pak Ankara Ferdi 1991 M    
44 Fatih Alkılıç 1997 S    
45 Ertuğrul Alkılıç 1990 M    
46 Selen Cansın Çevik Büyükçekmece Bisiklet Spor Kulübü 1999 S    
47 Osman Demiratar Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik ve Spor Kulübü 1990 XS    
48 Jennifer Gessner Individual 1986 S    
49 İsmail Mutlu Demir FERDİ 1988 M    
50 Ali Boyraz 1971 XL    
51 Jale Türk 1994 S    
52 Hasan İşbilir bireysel 1969 S    
53 Burak Coşkun ODTU SPOR KLUBU 1992 S    
54 Musa Kadıoğlu Kocaeli Gençlik Hiz.sp.klb. 1986 M    
55 Muhammed Karagöz Kocaeli Gençlik Hiz.sp.klb. 1999 M    
56 Kürşat Öztürk Bireysel 1982 L    
57 Ezgi Öğün 1987 S    
58 Tahsin Gül Yeni özvan gençlik ve spor 1996 M    
59 Ekrem Hacıoğlu ferdi 1963 XL    
60 Cem Anamurluoglu Ferdi 1974 S    
61 Arif Büyük Rize Gençlik Spor 1994 M    
62 Semra Yetiş Karaman Gençlik Spor 1987 S    
63 Abdülkadir Kelleci BRİSASPOR 1996 S    
64 Yunus Emre Yılmaz BRİSAPOR 1996 XS    
65 Mustafa Köklü BRİSAPOR 1997 XS    
66 Cansu Türkmenoğlu BRİSASPOR 1994 XS    
67 Nevzat Kıral FERDİ 1975 S    
68 Bayram Eroğlu Adıyaman g.s.i.m. 1990 M    
69 Simge Ekici Adıyaman g.s.i.m. 1995 S    
70 Faranak Parto Azar FASTOS DEVELOPMENT TEAM 1988 S    
71 Mohammad Allahyari giant shimano 1992 M    
72 Murat İşçimen Aydın beledıye spor 1968 M    
73 Farzad Khodayari Fastos development team 1992 S    
74 Damla Nur Bayraktar TOHM ANTALYA 1998 XS    
75 Hatice Yılmaz TOHM 1997 M    
76 Kader Şahin TOHM ANTALYA 1998 M    
77 Şevki Aydın Ferdi 1968 M    
78 Mehmet Can Balcı Parkur Bisiklet SK 1984 XL    
79 Ali Şafak Altan Ferdi 1996 L    
80 Erik Groen Stappenbelt - Specialized 1990 S    
81 David Nordemann Stappenbelt Specialized Mtb Team 1997 M    
82 Ferhat Köse Karaman Genclik Spor 1977 M    
83 Shlomi Haimy OMX Pro Team 1989 S    
84 Parviz Mardani scoot iran 1982 M    
85 Babak Alizadeh 1990 M    
86 Ömer Faruk Karaoglan İÜBİS 1996 L    
87 Mehmet Said Erol İÜBİS 1991 L    
88 Tolga Karan Kayseri Gençlik Spor Hizmetleri Kulübü 1991 M    
89 Kamil Alev Yalova GSK 1985 XS    
90 Asuman Burcu Balci Weebikeshop Racing Team 1980 XS    
91 Mehmet Uğur Özdemir İÜBİS 1992 L    
92 Ali Yılmaz BATIKENT GSM 1971 S    
93 Hami Bek Middle Earth Travel 1991 L    
94 Nasser Pourhashemi Scott iran 1986 M    
95 Merve Pelin Bayram Istanbul ferdi 1990 L    
96 Oğuz Özçelik istanbul ferdi 1980 L    
97 Çağdaş Mübarek FERDİ HATAY 1992 M    
98 Ali Taşkıran 1967 L    
99 Cihan Cambaz FERDİ 1987 L    
100 Ahmet Akif Yalman 1987 M    
101 Turgay Yarataşı Ferdi 1987 L    

Haber Bülteni Üyeliği